Gran Canaria to jeden z najchętniej wybieranych kierunków podróży wśród polskich turystów. Wyspy słyną nie tylko z pięknych krajobrazów, ale także z bogatej oferty turystycznej. Na Kanarach nie brakuje rozrywek dla wczasowiczów – każdy, kto lubi aktywnie spędzać czas, poczuje się tutaj jak u siebie.

Rodzinny urlop na Gran Canaria – rozrywka dla każdego

Planując wczasy z rodziną, martwimy się zwykle o to, czy każdy znajdzie podczas urlopu najlepszą rozrywkę dla siebie. Dorośli marzą o zwiedzaniu, wylegiwaniu się na plaży albo sporcie, dzieci wolałyby odwiedzić park rozrywki albo aqua park. Na Gran Canaria oferta turystyczna jest naprawdę bogata – każdy znajdzie tutaj coś dla siebie, niezależnie od wieku i zainteresowań. Na Wyspach Kanaryjskich oprócz morza i plaży, znajdziemy także liczne ogrody botaniczne i zoologiczne, najmłodszym do gustu przypadnie Palmitos Park, czyli połączenie tradycyjnego zoo z pokazem sztuczek.
Inne rozrywki, które zrobią wrażenie i na dorosłych, i na dzieciach to motylaria oraz Camel Park, w którym możemy z bliska przyjrzeć się wielbłądom.

Atrakcje dla najmłodszych: parki rozrywki

Na dzieci czekają na Wyspach Kanaryjskich liczne atrakcje, takie jak parki rozrywki. Największym zainteresowaniem cieszą się Sioux City – jedyna w swoim rodzaju kowbojska wioska, oraz Angry Birds Activity Park z torem przeszkód i zagadkami, do rozwiązania. Na wyspach nie zabrakło także Aqualandu – w tym wszystkie dzieci poczują się jak ryby w wodzie, mogąc nie tylko pływać, ale przede wszystkim korzystać z licznych sprzętów, takich jak zjeżdżalnie, tunele czy jacuzzi.

Spora oferta dla miłośników sportu

Jeśli nie lubimy godzinami leżeć na plaży i poszukujemy raczej aktywnych form wypoczynku, na Gran Canaria z pewnością będziemy mieli co robić. To miejsce, które słynie z możliwości praktykowania wielu sportów wodnych. Na miejscu bez problemu wypożyczymy sprzęt do nurkowania.
Jeśli chodzi o inne sporty, możemy liczyć także na jazdę konną czy golfa. To także idealna sceneria na poranny jogging wśród pięknej natury.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here