Zimowisko - najlepszy sposób na udane ferie zimowe

Zimowisko to forma wypoczynku dla dzieci i młodzieży podczas ferii zimowych. Najpopularniejsze zimowiska realizowane są w górach, gdzie panuje niepowtarzalny klimat pięknej, śnieżnej krainy. Najchętniej wybierane miejscowości to między innymi Zakopane, Małe Ciche, Murzasichle, Poronin, Biały Dunajec, Białka Tatrzańska, Bukowina Tatrzańska, Wisła, Szczyrk, Szklarska Poręba, Karpacz itd. Ferie zimowe to moment na wytchnienie od szkoły. Dzieciaki kochają zabawy w białym puchu, a w górach go nie brakuje. Zimowiska realizowane są również w innych częściach Polski, jednak takie oferty na rynku są znacznie mniej spotykane. Klienci przede wszystkim szukają zimowisk w górach.

Programy zimowisk

Zimowisko może mieć program ogólny lub tematyczny. Wszystko zależy od wieku uczestników. Najpopularniejsze zimowiska to zimowisko narciarskie, zimowisko snowboardowe, zimowisko łyżwiarskie, zimowisko przygodowe, zimowisko sportowe, zimowisko artystyczne i wiele więcej. Każde dziecko znajdzie coś dla siebie.

Organizatorzy turystyki co roku zaskakują nowymi tematykami, atrakcjami, coraz bogatszymi programami, komfortowymi ośrodkami i niezwykle malowniczymi lokalizacjami. Wymagania rodziców i dzieci są coraz większe, a więc te wszystkie kryteria muszą być spełnione. Jest to klucz do zadowolenia obozowiczów. Dobre zimowisko to także sprawdzona, doświadczona i wykwalifikowana kadra. Są to osoby przyjazne, których pasją jest praca z dziećmi. Na zimowiskach bezpieczeństwo oraz miła atmosfera są niezwykle ważne.

Rola zimowiska dla dzieci

Zimowisko, podobnie jak każdy obóz dla dzieci i młodzieży, to niezwykła, pełna wrażeń przygoda. Wyjazd w nowe miejsce, poznanie rówieśników, korzystanie z wielu atrakcji, uczestniczenie w świetnych zabawach oraz aktywnościach zimowych – to i wiele więcej czeka wszystkich uczestników zimowiska. Tutaj nie ma miejsca na nudę. Dzieci mają świetnie wypełniony czas.

Zimowisko to także czas nauki. Dzieci na obozach narciarskich czy też snowboardowych mogą nauczyć się jeździć na nartach lub desce. Te, które już trochę potrafią  z całą pewnością podszlifują swoje umiejętności oraz spróbują nowych trików. Wszystko pod okiem wykwalifikowanych instruktorów, którzy bacznie obserwują uczestników i udzielają rad.

Gdzie pojechać na ferie?

Zimowiska Kogis będą realizowane w dwóch miejscach: w Białym Dunajcu oraz w Murzasichlu. Na nartach dzieci będą jeździć w Białce Tatrzańskiej i Szczyrku.  Jak co roku klienci będą mieli do wybory mnóstwo tematyk. W ofercie tego organizatora znaleźć można zimowiska: narciarskie, snowboardowe, łyżwiarskie, przygodowe, z Anime i Mangą, RPG, z językiem angielskim, dla dziewczyn, dla chłopców, artystyczne, chillout i inne. Każde zimowisko charakteryzuje się bogatym i ciekawym programem. Na każdego uczestnika czekają wycieczki, zabawy integracyjne, wieczór góralski, śnieżne szaleństwo, gry, animacje i tym podobne. Świetna zabawa gwarantowana.

Oferty zimowisk są już dostępne zazwyczaj we wrześniu/październiku. Jest to najlepszy moment na rezerwację. Na wszystkich obozach są jeszcze miejsca, a więc jest z czego wybierać. Każdy obóz ma ograniczoną liczbę miejsc, a więc kto pierwszy ten ma gwarancje miejsca. Spóźnialscy już nie będą mieli zbyt wiele tematyk do wybory, dlatego nie ma co zwlekać.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here