Wynajem długoterminowy samochodu

Coraz więcej osób dostrzega zalety związane z wynajmem długoterminowym aut i korzysta z tej możliwości. W jakich sytuacjach warto rozważyć takie wypożyczenie samochodu i jakie są największe zalety tego rozwiązania?

Długoterminowy wynajem samochodu – kiedy się warto się na niego zdecydować?

Długoterminowy wynajem samochodu to rozwiązanie, które cieszy się bardzo dużą popularnością wśród firm. Takie rozwiązanie wiąże się z wieloma udogodnieniami, które gwarantuje przedsiębiorcom wyższy poziom komfortu. Nie muszą się oni martwić się o opłaty i usługi związane z m.in.:

  • ubezpieczeniem AC i OC,
  • wykonaniem przeglądu technicznego pojazdu,
  • naprawą pojazdu,
  • wymianą opon,
  • likwidacją szkód,

Co więcej, osoby korzystające z tego rozwiązania mogą liczyć na pakiet dodatkowych usług, a także mają zapewnione auto zastępcze w przypadku przeprowadzania usługi serwisowej. Przedsiębiorstwa doceniają również fakt, że długoterminowe wypożyczenie samochodu wiąże się z koniecznością uiszczenia niższej opłaty miesięczne w stosunku do leasingu. W tym wypadku należy ponieść koszt w wysokości utraty wartości pojazdu. Wiele osób ceni sobie również fakt, że umowa takiego wynajmu może być zawierana na krótszy okres, niż to ma miejsce w przypadku leasingu, gdzie czas jej obowiązywania trwa kilka lat. Z kolei wspólną cechą wynajmu długoterminowego i leasingu docenianą przez osoby prowadzące własną działalność gospodarczą jest fakt, że w obu przypadkach miesięczna rata jest rozliczana w ramach kosztów uzyskania przychodu. To rozwiązanie sprawdzi się doskonale dla wszystkich przedsiębiorców, którzy nie traktują wykupu pojazdu po zakończeniu umowy, jako priorytetowej kwestii.

Wypożyczalnia samochodów – jak wybrać najlepszą?

Wypożyczalnia samochodu powinna w pierwszej kolejności oferować bogaty wybór pojazdów. Jej klient powinien mieć dostęp do nowoczesnych, bezawaryjnych, dostosowanych do swoich indywidualnych potrzeb samochodów. Z perspektywy osób korzystających z takich usług istotną rolę odgrywa również najwyższy poziom komfortu. Może być on związany zarówno z ograniczeniem przez wypożyczalnie formalności do minimum, jak i możliwością dokonania rezerwacji przez całą dobę, czy dostarczeniem auta w wybrane przez klienta miejsce. Nie bez znaczenia są również kwestie ekonomiczne. Osoby, które pragną skorzystać z usług długoterminowego wynajmu dobrej wypożyczalni samochodów spełniającej wszystkie wymienione wcześniej kryteria w najkorzystniejszej cenie na terenie Warszawy, powinny przyjrzeć się ofercie Best-Rent.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here