Od kiedy Polacy zaczęli odnosić sukcesy w piłce nożnej, moda na granie w gałę wróciła na polskie podwórka. Dzieciaki chcą kopać piłkę i strzelać gole, a rodzice cieszą się, że maluchy spędzają aktywnie czas na świeżym powietrzu, zamiast siedzieć przed telewizorem. Jednak piłka nożna to gra zespołowa. Gdy na podwórku nie zbierze się pełna „drużyna”, dzieciaki mają problem z tym, jak ćwiczyć nowe umiejętności. Rozwiązaniem tego problemu może być rebounder treningowy.

Czym jest rebounder treningowy?

Rebounder treningowy to po prostu bramka, która odbija piłkę. Korzystając z niej dzieci mogą ćwiczyć podania, refleks, celność i uczyć się trików. Dzięki rebounderowi intensywnie może trenować cała drużyna, jednak jest on też świetnym rozwiązaniem dla samotnego piłkarza, któremu „ktoś” odkopuje piłkę. Najlepsze na rynku reboundery mają możliwość zmiany nachylenia ramy z siatką, dzięki czemu pozwalają nie tylko na treningi związane z kopaniem piłki, ale również z jej rzucaniem i łapaniem. To urządzenie daje niezliczone ilości pomysłów na ćwiczenia w przechwytywaniu piłki.

Różne rozmiary

Wybierając rebounder dla swojego dziecka warto zastanowić się nad rozmiarem, jakiego ono potrzebuje. Największe reboundery mają ponad półtora metra wysokości i szerokości, dzięki czemu idealnie sprawdzają się w przypadku starszych dzieci i na dużych przestrzeniach. Taka bramka pełnię swoich możliwości zaprezentuje tylko w dużym ogrodzie lub zwykłej hali sportowej. Reboundery w rozmiarze L są świetne do zwykłego ogródka, a nawet dużego dziecięcego pokoju. Pozwalają na wygodny trening, ale nie zajmują tak dużo miejsca jak te w rozmiarze XL. Jeśli jesteś rodzicem maluszka lub szukasz małego reboundera, który zmieściłby się w mieszkaniu, pomyśl o rozmiarze M. Bramka w rozmiarze 84x84cm pozwala na mniej intensywne treningi, ale wejdzie dosłownie wszędzie.

Źródło: https://www.sportking.pl/bramka-treningowa-kickback-rebounder-xl-exit/

Exit rebounder

Rebounderem, który w ostatnich latach zyskał rzesze wiernych fanów jest bramka treningowa Exit. Exit to renomowana firma produkująca zabawki ogrodowe o bardzo wysokiej jakości. Reboundery nawet intensywnie użytkowane przez dzieci nie tracą swoich właściwości przez lata. Do tego są niezwykle lekkie, dzięki czemu dziecko może łatwo zabrać swoją bramkę na trening do szkoły czy na wakacyjny wyjazd. Produkty Exit we wszystkich rozmiarach posiadają możliwość regulacji nachylenia siatki, są więc wyjątkowo funkcjonalne. Jeśli planujesz zakup reboundera dla swojej pociechy, wybierz solidnie wykonany produkt.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here