ochroniarz

Zarobki ochroniarza uzależnione są przede wszystkim od własnych cech oraz predyspozycji. Nie da się więc przedstawić odpowiedniego kryterium, ponieważ każdy dostosowana będzie tak indywidualne osoby. Zakres swoich umiejętności, doświadczenie oraz staż wpływają na wysokość Twojego wynagrodzenia. Więcej jesteś w stanie zarobić oczywiście, jeżeli zarobisz posiadając odpowiednie uprawnienia. Zarobki różnią się również w zależności od branży i charakteru zatrudnienia. Najmniej zapłacą nam supermarkety oraz centra handlowe, nieco lepiej wygląda to w przypadku bramek, które znajdują się przed dyskotekami czy klubami. Najlepiej jesteśmy w stanie zarobić jednak jako ochroniarz VIP. Istotny jest również region kraju, wysokość miasta oraz poziom skomplikowania akcji. Ile jest w stanie zarobić klasyfikowany pracownik ochrony? Jak wyglądają stawki w takim zawodzie? Przekonajmy się!

Przeczytaj też: https://www.zlecenia.pl/blog/ile-zarabia-ochroniarz-sprawdz-zarobki-ochroniarza/

Kwalifikowany pracownik ochrony – ile zarabia?

Znacznie więcej jesteśmy w stanie zrobić jeżeli posiadamy wyrobioną licencje. Oczywiście wtedy nasze zarobki zależne są też w miejsce naszej pracy. Niemniej jednak wyleczenia można przedstawić, a publikują je portale zajmujące się wysokość wynagrodzenia Polaków z różnych branż i różnych zawodów. Jako ochroniarz licencją jesteśmy w stanie zarobić w naszym kraju około 3300 zł netto, zatem średni wzrost wynagrodzenia wynosi około 2000 zł między pracownikami ochrony z licencją oraz bez niej.

Gdzie jesteś w stanie zarobić najwięcej?

Bardzo istotne jest region kraju. Najwięcej zrobisz w województwie mazowieckim, wielkopolskim oraz opolskim. Twoje zarobki będą wynosiły w województwie kujawsko-pomorskim, świętokrzyskim oraz podkarpackim. Jeżeli chodzi o miasta, tutaj nie ma zaskoczenia, ponieważ na czele widnieje Warszawa, lecz za nią pojawiają się miejsce tak jak Wrocław, Poznań, Opole, Kraków oraz Gdańsk.

Jakie są stawki w zależności od akcji?

Pracownicy ochrony bardzo często Zatrudniają wynajmują pracowników ochrony na kilka godzin. Ceny kształtują się od typu usługi z punktu widzenia klienta. Poziom niebezpieczeństwa, wartości chronionego mienia oraz waga osobowości wpływa znacząco na to, ile jesteśmy w stanie zarobić. Jeżeli pilnował placu budowy, przeważnie zarabiamy około od dwóch do 6 zł za godzinę. Więcej, jeżeli jest to obiekt handlowy, ponieważ wówczas nasze wynagrodzenie podnosi się do 8 zł za godzinę. Jeszcze więcej zarobimy w grupach inwestycyjnych – 13 zł za godzinę. Chroniąc konwój pieniężny zrobimy od 8 do 20 zł za godzinę, chroniąc imprezę masową zarobimy 25 do nawet 100 zł za godzinę, a najwięcej płacą za bezpieczeństwo osób sławnych, tutaj możemy zrobić od 50 do 500 zł za każdą godzinę pracy.

Zobacz też: http://czarodziejskieliny.pl/praca-jako-ochroniarz-jak-wyglada/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here